دانلود گزارش کار آموزی سیستم شبکه دستیابیACCESS

ساخت وبلاگ
چکیده : دانلود گزارش کار آموزی سیستم شبکه دستیابیACCESS سیستم 3000 T0PDLC یک سیستم شبکه د... با عنوان : دانلود گزارش کار آموزی سیستم شبکه دستیابیACCESS بخوانید :

دانلود گزارش کار آموزی سیستم شبکه دستیابیACCESS

دانلود گزارش کار آموزی سیستم شبکه دستیابیACCESS

سیستم 3000 T0PDLC یک سیستم شبکه دستیابی  ACCESS  و یکی از پیشرفته ترین سیستم های  (DIGITAL LOOP CARRIER )  جهت ارائه خدمات به مشترکین  میباشد.
با استفاده از این سیستم بواسطه قابلیت جابجایی معماری تقسیم بندی واحدها  تعداد حداقل6 و حداکثر 672 کانال می تواند در سیستم DLC3000 مورد استفاده قرار گیرد .
و این سیستم یکی از ایده آلترین سیستم ها جهت  انتقال  بوق مرکز تلفن  خودکار به  مناطق دور جهت بهبود ارتباطات میباشند . کیفیت سیستم در کاستن  سیمهای بیشمار بکار  رفته از مراکز تلفن  به سمت  مشترکین و ارتباطات  تقاطی از جهت قابلیت های  این  سیستم میباشد .
این  سیستم  براحتی در مناطق  شهری و روستایی و  ساختمانی بلند  و سایر   ) LOCAL EXCHANGE TERMINAL )   و سمت ترمینال مشترکین RST که این دو بخش توسط فیبر نوری و سیستم رادیویی و یا سیم مسی به یکدیگر مرتبط میگردد .
مبدلهای سوییچ مرکز تلفن LET در  مرکز تلفن نصب میگردد و مرکز RST ریموت در سمت مشترکین نصب میگردد . یک ترمینال محلی LET میتواند به یک یا چندین ریموت RST  متصل گردد .این ارتباط نقطه به نقطه یاخطی یا ستاره یا توپولوژی سه تایی خواهد بود.
ترافیک ارتباطی در هر گره میتواند افزایش یا کاهش داده شود.خط انتقال یک فرستنده و گیرنده متوسط عبارت خواهد بود از فیبر –رادیو و یونیتها 2 مگابیتی . مسافت بین ترمینال
 محل و ریموت برای یک ارتباط متوسط 60 کیلو متر میباشد و امکاناتی که از این سیستم اخذ میگردد عبارت خواهد بود از کانالهای صحبت-تلفن کارتی-دیتا-کانالهای 64 کیلو بیتی و 2 مگابیتی .

2-آرایش شبکه:
TOPDLC-3000 می تواند چهار نوع از آرایش شبکه را ارائه نماید و نیازی به اتصال با ترمینال فیبر اضافی ندارد. آنها به شرح ذیل می باشند:
1-2 آرایش شبکه از نوع POINT TO POINT
 2-2 آرایش شبکه از نوع STAR
یک مدار LET می تواند به چندین RST در بیش از چهار جهت وصل گردد
2-3آرایش شبکه از نوع LINEAR DROP
 چند RST می تواند با بیش از پنج نقطه انشعاب
NODE در توپولوژی از نوع LINEAR DROP هم وصل گردد. هر RST سرویسهایی را برای مشترکین تلفن در همان حوالی تدارک می بیند.
4-2  آرایش از نوع TREE NETWORK
 
 توپولوژی های LINEAR DROP و STAR را می توانند با هم ترکیب کرده تا سیستم جدیدی از TREE NETWORK را شکل داده بدین منظور که با ترکیب شدن آن دو به تکمیل توزیع خطوط به مشترکین کمک خواهد شد.

چکیده  7         
آرایش شبکه     8
زمینه های کاربردی سیستم   10
اجزای سیستم 16
اتصال سیستم  23
نمونه هایی از شکل های یونیت       25
سیستم مدیریت شبکه  38
مرکزیت بخشیدن به تست سیستم  topdlc3000   43
منابع مورد استفاده     46

شامل 46 صفحه فایل word


دانلود فایل


برای شروع اینجا کلیک کنید
آدرس کانال تلگرامی سامانه کمپ ایرانادامه مطلب
...
نویسنده : بازدید : 11 تاريخ : چهارشنبه 11 اسفند 1395 ساعت: 5:53