گزارش کارآموزی انفورماتیک معاونت نیرو محرکه شرکت ایران خودرو

ساخت وبلاگ
چکیده : لینک *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:20فهرست و تو... با عنوان : گزارش کارآموزی انفورماتیک معاونت نیرو محرکه شرکت ایران خودرو بخوانید :
<a href='http://1zoomin3.niloblog.com/p/31/'>گزارش</a>

لینک *پایین مطلب*فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت)تعداد صفحه:20

فهرست و توضیحات:

.

فهرست مطالب

مقدمه------------------------------------------------3

تشکر و قدردانی ----------------------------------------5

آشنایی کلی با مکان کارآموزی-------------------------------6

معرفی شرکت های گروه صنعتی ایران خودرو---------------------8

محصولات ایران خودرو-----------------------------------17

آشنایی با سیستم مدیریت اموال معاونت نیرو محرکه---------------19

طریقه اسمبل کردن قطعات کامپیوتری-------------------------41

طریقه سوکت زنی--------------------------------------67

نصب ویندوز XP --------------------------------------72

طریقه ساختن VPN -----------------------------------92

طریقه وارد کردن IP address ----------------------------97

مقدمه :

هدف از دوره ی کار آموزی در سیستم آموزشی اینگونه در نظر گرفته شده که دانشجو بعد از آموختن مطالب و کارها بتواند آنها را به طورت کاربردی ارائه دهد و نقش آموخته های خود را در محیط کار واقعی درک کند و هر آنچه که به آموزش داده شده را تمرین و پیاده سازی کند.

این کار هدف دیگری را نیز دنبال میکند که جدا از تمرین آموخته ها می باشد و آن است که دانشجو خود را در یک محیط کار واقعی ببیند و بتواند خود را با محیط وفق داده و رفتارهای رسمی و طرز برخورد در محیط کار را بیاموزد که این موضوع خود بسیار مهم میباشد.

در دوره ی کارآموزی در واحد انفورماتیک معاونت نیرو محرکه وظیفه ی اصلی اینجانب وارد نمودن لیست اموال و در واقع کامپیوتری کردن لیست ها بود .این کار با نرم افزار سیستم مدیریت اموال انجام می شد. به همین دلیل تصمیم به توضیحی از سیستم برای آشنایی بیشتر بقیه کسانی که با این سیستم کار خواهند کرد گرفته شد.

کار های مختلفی در واحد انفورماتیک معاونت نیرو محرکه انجام می شود که از بین آنها باید به تعمیرات سیستم های کامپیوتری اشاره کرد .تعمیرات سخت افزاری در حد توان کارشناسان واحد و همچنین تعمیرات نرم افزاری و نصب ویندوز و برنامه های کاربردی مورد نیاز کاربران از دیگر کارهای این واحد میباشد.

همچنین کار با شبکه که بیشتر کارهای واحد به آن مربوط می شود یکی دیگر از شاخه هایی کاری واحد است. تعمیرات نرم افزاری سیستم ها از طریق اتصال به کامپیوتر مقصد توسط شبکه و به واسطه ی نرم افزارها و ...

به هر حال تمام این کارها باعث بالا رفتن آگاهی علمی و تجربه ی من در علم کامپیوتر شد.

امید به آن است که این گزارش بتواند باعث بالا رفتن آگاهی سایر دانشجویان نیز شود.

محمد معصومی پاییز 87

تشکر و قدر دانی :

با شکر خدای بزرگ که مرا یاری کرد تا بتوانم این گزارش را تدوین کنم.

با تشکر از تمام کسانی که مرا در تهیه ی این گزارش یاری کردند به خصوص استاد گرامی جناب مهندس علی اکبری استاد راهنمای اینجانب که در همه ی موارد باعث بالا رفتن آگاهی و علم من بوده و نقش بسیاری در پیشرفت علمی من داشته اند. همچنین تشکری ویژه از مسئولین محترم دانشگاه که این فرصت را در اختیار دانشجویان قرار داده تا باعث کسب تجربه ی آنان شود.

و تشکر مخصوص از جناب آقای استاد غلامزاده که در زمینه های بسیاری مانند پذیرش نیمی از کارآموزی اینجانب در سایت اینترنت دانشگاه و راهنمایی اینجانب در طول دروه ی کار آموزی مرا یاری فرمودند.

و تشکر از مسئولین محترم گروه صنعتی ایران خودرو به خصوص واحد انفورماتیک معوانت نیرو محرکه که زحمات بسیاری در یاد گیری انجانب داشتند.دریافت‌فایلادامه مطلب
گزارش کارآموزی انفورماتیک,گزارش کارآموزی انفورماتیک بیمارستان,گزارش کارآموزی انفورماتیک شهرداری,گزارش کارآموزی واحد انفورماتیک,گزارش کارآموزی در واحد انفورماتیک شهرداری,دانلود گزارش کارآموزی انفورماتیک,گزارش کارآموزی در انفورماتیک,گزارش کارآموزی واحد انفورماتیک بانک,گزارش کارآموزی واحد انفورماتیک بیمارستان,گزارش کارآموزی شرکت انفورماتیک پارسی,...
نویسنده : بازدید : 32 تاريخ : سه شنبه 13 مهر 1395 ساعت: 5:55